PENZION NA FAŘE

Dubenec č.p. 1
544 55 Dubenec

tel.: 604 274 008,
        603 257 405

email: info@penzionnafare.cz

 

Važení hosté,
pro sezonu 2015-16 jsme pro Vás připravili rozšíření nabídky našich služeb o zážitkové masáže.
Jako specialitu Vám nabízíme masáž dvou osob najednou, pro dvojnásobný zážitek, kdy Vás bude masírovat taktéž masérský pár!

Vybírat můžete z:

HAVAJSKÁ MASÁŽ

Jedná se o velice příjemnou a relaxační masáž, provádí se pomocí uvolňujících i energetizujících hmatů rukou a předloktími. Speciální technika Lomi Lomi a taneční rytmus masáže vyvolávají hluboký terapeutický účinek, který odstraňuje napětí a stres a nabije Vás pozitivní energií. Má silný psychický a duchovní účinek - pomůže Vám odpoutat se od reality a soustředit se jen na sebe a úplnou relaxaci. 
Je to velice účinná a přitom maximálně relaxační masáž. Tato masáž je označována za PERLU mezi ostatními terapiemi.
Tato masáž zahrnuje masáž rukou, dekoltu, nohou zepředu, nohou zezadu, hýždí, zad a šíje. Jedná se o jednu z nejluxusnějších masáží.

Účinky masáže: dochází k hluboké regeneraci tkání, uvolňují se svalové spazmy, odstraňují se ze svalů toxické usazeniny, upravuje se činnost lymfatického a žilního systému, harmonizuje se nervový systém, zlepšuje se dýchání, trávení a vyprazdňování, zlepšuje se pohyblivost kloubů, dochází k prokrvení kůže, pomáhá léčit neurózu, nespavost migrény, pomáhá uklidňovat stavy zvýšeného psychického napětí a neklidu, zvyšuje energetickou úroveň. 

Cena: 950,- Kč/osoba  60 minut (šíje, záda, nohy ze zadu)

BAMBUSOVÁ MASÁŽ

patří k novinkám ve světě wellness a relaxace. Tato masáž je velice účinná a příjemná procedura, která má vynikající uvolňující, zklidňující, reflexní a lymfatické vlastnosti. Funguje podobně jako lymfatická masáž. Při bambusové masáži se používá bambusových tyčí různých velikostí určených pro dané partie těla.

Je vhodná jak pro muže, zejména pro sportovce neboť stimuluje nervová a svalová vlákna, tak i pro ženy, které uvítají její blahodárný vliv zejména na celulitidu a otoky. Masáž odstraňuje bolesti páteře, uvolňuje napětí a ztuhlost svalů. Má kosmetické účinky i v oblasti obličeje (odstraňuje tzv. druhou bradu, drenážuje obličej). Pokožka je po této masáži pružnější, hebčí a zářivější. Při této masáži se masíruje celé tělo, včetně obličeje.

Při bambusové masáži se pracuje s tlakem a daným typem bambusové tyče, které jsou nahřáté na příjemnou teplotu. Spojením této masáže a BIO olejů, které se při masíži používají, zažijete úžasnou techniku začínající být velice populární u klientely nejen orientálních salonů.


Cena: 950,- Kč/osoba - 60 minut (šíje, záda, nohy ze zadu)

 

Vyhrazené termíny pro masáže jsou: Sobota 16-20hod. a Neděle 15-17hod.
Masáže je potřeba vždy objednat předem!
V případě individálních požadavků Vám vždy musíme zajistit dostupnost maséra a potvrdit !!
 

Masáže můžete též zakoupit jako dárkový poukaz pro své nejbližší..